Tech45 - 097 - Tablets van de Bart Smit

from  Tech45

Mar 14, 2012

Gastheer Maarten Hendrikx, @maartenhendrikx op Twitter of via zijn website. Panel Jan Seurinck, @janseurinck op Twitter, of via zijn website. Davy Buntinx, @dbuntinx op Twitter, of via zijn website. Marco Frissen, @mfrissen op Twitter, of via zijn website. Stefaan Lesage, @stefaanlesage op Twitter, of via zijn website. Cindy de Smet, @drsmetty op Twitter Gast Floris Daelemans, @florisdaelemans op Twitter Onderwerpen de nieuwe...more

Podcasts op deze website zijn geen eigendom van PodNL. Vragen over de inhoud van de podcasts? Neem dan contact op met de makers.