PodNL is het grootste, onafhankelijke podcastplatform van Nederland. Wil je ons steunen?

Tech45 - 092 - En alles gaat mis

from  Tech45

Feb 8, 2012

Gastheer Maarten Hendrikx, @maartenhendrikx op Twitter of via zijn website. Panel Davy Buntinx, @dbuntinx op Twitter, of via zijn website. Jan Seurinck, @janseurinck op Twitter, of via zijn website. Stefaan Lesage, @stefaanlesage op Twitter, of via de Devia website. Toon Van de Putte, @automaton_be op Twitter, of via zijn website. Marco Frissen, @mfrissen op Twitter, of via zijn website. Raphael Cockx, @raphaelcockx op Twitter Onderwerp...more

Podcasts op deze website zijn geen eigendom van PodNL. Vragen over de inhoud van de podcasts? Neem dan contact op met de makers.