PodNL is gratis maar niet goedkoop. Wil je ons steunen? Neem dan je...

Tech45 - 085 - Uw privacy weggeven is altijd gratis

from  Tech45

Dec 21, 2011

Gastheer Maarten Hendrikx, @maartenhendrikx op Twitter of via zijn website. Panel Davy Buntinx, @dbuntinx op Twitter, of via zijn website. Jan Seurinck, @janseurinck op Twitter, of via zijn website. Stefaan Lesage, @stefaanlesage op Twitter, of via de Devia website. Marco Frissen, @mfrissen op Twitter of via zijn website. Gast Raphael Cockx, @raphaelcockx op Twitter. Toon Van de Putte, @automaton_be op Twitter, of via zijn website. Onderwerpen Microsoft Skydrive is besc...more

Podcasts op deze website zijn geen eigendom van PodNL. Vragen over de inhoud van de podcasts? Neem dan contact op met de makers.